KIM JESTEŚMY - www.sekretzdrowia.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

O NAS
    Sekret Zdrowia to ogólnopolski program  partnerski dla Aptek i Producentów. Swoją przewagę rynkową budujemy na  wartościach takich jak: skuteczność, jakość, doświadczenie  i bezpieczeństwo.

WIZJA
Sekret Zdrowia to ogólnopolski partner Aptek i  Producentów, który ceni sobie tradycję i niezależność, a jednocześnie  wychodzi naprzeciw nowoczesnym narzędziom biznesowym.

MISJA
Sekret Zdrowia dostarcza rozwiązań  sprzedażowych i marketingowych dla swoich Partnerów i dopasowuje je do  indywidualnych potrzeb i możliwości przy jednoczesnej gwarancji  bezpieczeństwa współpracy.


    Jako Grupa Zakupowa działamy na rynku farmaceutycznym od ponad 10 lat.
Naszą misją jest stworzenie jak najlepszej  asortymentowo i cenowo oferty dla aptek niezależnych.
Zrzeszamy kilkaset aptek w Polsce.


Nasi Przedstawiciele Farmaceutyczni  są do Państwa dyspozycji w województwach:

- łódzkim
- śląskim
- dolnośląskim
- lubelskim
- kujawsko – pomorskim


Oferta, którą kierujemy do Państwa to efekt współpracy z kilkudziesięcioma czołowymi Producentami Farmaceutycznymi.
Naszymi partnerami są takie firmy jak: Polpharma*, Bayer, Valeant,  Gedeon Richter, GSK, Unipharm, Walmark, Polfarmex, Orkla, OLIMP,  Espefa, Sequoia i wiele innych.


 Dzięki tej współpracy oferujemy Państwu zarówno promocje cykliczne,  trwające półtora miesiąca, jak i akcje, które trwają jedynie przez 48h.
Współpraca z nami daje możliwość prowadzenia racjonalnej polityki  cenowej, dającej przewagę na trudnym rynku farmaceutycznym zdominowanym  przez duże sieci apteczne.

Zamówienia mogą być składane :
- poprzez  telemarketing
- za pomocą platformy internetowej IT Apteka**
- mailowo na adres firmy

Poza standardową ofertą zakupów oferujemy przystąpienie do pierwszej na rynku Sieci Aptek Niezależnych.
Będąc uczestnikami tego projektu zyskujecie Państwo doskonałą ofertę  cenową na wiele podstawowych kategorii leków dobrze rotujących,  dodatkowe wsparcie promocyjne w ramach obowiązującego prawa.
Współpraca z nami jest całkowicie bezpłatna .
Wyżej wymienione działania to tylko część naszej aktywności.
Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać u naszych Przedstawicieli Farmaceutycznych oraz  poprzez kontakt z Telemarketingiem.

Zapraszamy do współpracy!


*Wybrani producenci wyrażają zgodę na zakup oferowanych produktów  tylko na podstawie raportów sprzedażowych przygotowanych przez  dedykowaną firmę współpracującą z Sekretem Zdrowia od 2010 roku.  Informacje przekazywane do Producenta dotyczą TYLKO jego sprzedaży.  Warunkiem skorzystania z specjalnych promocji jest podpisanie umowy o  współpracę z Sekretem Zdrowia.
**IT Apteka – system oferowany przez Firmę IT Formed. Warunkiem  skorzystania z platformy jest podpisanie umowy o współpracę z Sekretem  Zdrowia.
.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego