DLA APTEK - www.sekretzdrowia.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:
      Pojedyncza apteka może dołączyć do typowej sieci aptek, tracąc jednak tym samym swoją niezależność, lub skorzystać z nowych form współpracy, które silnie wspierają działania apteki, zachowując przy tym jej indywidualność. Jako pierwszy na rynku dostrzegł ten trend Sekret Zdrowia, który wychodząc naprzeciw oczekiwaniom aptek i potrzebom rynku powołał do życia pierwszą w Polsce SIEĆ APTEK NIEZALEŻNYCH.W odróżnieniu od tradycyjnych grup zakupowych aptek, Sekret Zdrowia jako partner elastycznie podchodzi do współpracy, dopasowuje ofertę do potrzeb i wspomaga apteki w rozwoju i osiąganiu postawionych celów oraz planów. Nie skupia się tylko na uzyskiwaniu wysokich rabatów, ale także oferuje duże wsparcie biznesowe dla apteki – m.in. pomoc w zakresie efektywnego zarządzania magazynem, opiekę prawną, wizualizację zewnętrzną i wewnętrzną, opiekę koordynatora, opiekę telemarketera, szkolenia itd.
Współpraca z Sekretem Zdrowia to szansa na rozwój każdej Apteki przy zachowaniu jej odrębności finansowej.
Jednym z naszych zadań jest umożliwić Aptekom zakup produktów leczniczych w atrakcyjnych warunkach bez konieczności budowania wysokich stanów magazynowych. Stawiamy więc na cenę, jakość produktów i dostępność.
  
    Nasz wyspecjalizowany dział promocji i zakupu negocjuje w imieniu Sekret Zdrowia korzystne warunki rabatowe, które w całości przekazuje Aptekom, co pozwala im swobodnie funkcjonować w towarzystwie silnych aptek sieciowych. Realizując naszą Misję przygotowaliśmy różne poziomy współpracy, w ramach których oferujemy szereg narzędzi marketingowo – sprzedażowych odpowiadających potrzebom rynkowym aptek. Naszą współpracę nie można nazwać sztampową bo zawsze potrzeby Partnera - Apteki są naszą wytyczną do wspólnej pracy na sukces.


KORZYŚCI dla Aptek płynące ze współpracy z Sekretem Zdrowia:

zachowanie suwerenności i niezależności Apteki  
wzmocnienie marki Apteki,  
brak konkurencji pomiędzy Aptekami współpracującymi,  
pomoc w pozyskiwaniu nowych i utrzymaniu dotychczasowych pacjentów,  
korzystanie z szerokiej oferty działań marketingowych i merchandisingowych,
dostęp do szerokiej oferty produktów kierowanej przez Producentów oraz hurtownie farmaceutyczne,  
współpraca z hurtowniami prowadzącymi import równoległy,  
udostępnienie elementów wizualizacji zewnętrznej Apteki,  
wsparcie merytoryczne w postaci Informatora dla Farmaceuty,  
szkolenia dla Aptek,
opieka reprezentanta Sekretu Zdrowia,  
pomoc prawna w tematach dotyczących usług świadczonych przez Sekret Zdrowia.   
Sekret Zdrowia dysponuje również własnym telemarketingiem, który umożliwia m. in. szybkie przekazywanie aktualnych ofert produktowych oraz bieżący dostęp do informacji na temat funkcjonowania Sekretu Zdrowia.

Zapraszamy do współpracy!

    .
     
    Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego