Sekret Zdrowia

Sekret Zdrowia

to Partner Tradycyjnych Aptek

Sekret Zdrowia

to profesjonalny kontakt z Aptekami

Sekret Zdrowia

to Twój Partner w biznesie

 

O nas

 

Sekret Zdrowia to ogólnopolski program partnerski dla Aptek i Producentów. Swoją przewagę rynkową budujemy na wartościach takich jak: skuteczność, jakość, doświadczenie i bezpieczeństwo.

 

Wizja


Sekret Zdrowia to ogólnopolski partner Aptek i Producentów, który ceni sobie tradycję i niezależność, a jednocześnie wychodzi naprzeciw nowoczesnym narzędziom biznesowym.

 

Misja

Sekret Zdrowia dostarcza rozwiązań sprzedażowych i marketingowych dla swoich Partnerów i dopasowuje je do indywidualnych potrzeb i możliwości przy jednoczesnej gwarancji bezpieczeństwa współpracy.


Jako Grupa Zakupowa działamy na rynku farmaceutycznym od ponad 10 lat.

 

Naszą misją jest stworzenie jak najlepszej  asortymentowo i cenowo oferty dla aptek niezależnych.

 

Skupiamy ponad 1500 aptek z całej Polski.

 

Nasi Przedstawiciele Farmaceutyczni  są do Państwa dyspozycji w województwach:

- łódzkim

- śląskim

- dolnośląskim

- lubelskim

- kujawsko – pomorskim

 

Oferta, którą kierujemy do Państwa to efekt współpracy z kilkudziesięcioma czołowymi Producentami Farmaceutycznymi.

Naszymi partnerami są takie firmy jak: Polpharma*, Bayer, Valeant,  Gedeon Richter, GSK, Unipharm, Walmark, Polfarmex, Orkla, OLIMP, Actavis, Espefa, Sequoia i wiele innych.

 

Dzięki tej współpracy oferujemy Państwu zarówno promocje cykliczne, trwające półtora miesiąca, jak i akcje, które trwają jedynie przez 48h.

Współpraca z nami daje możliwość prowadzenia racjonalnej polityki cenowej, dającej przewagę na trudnym rynku farmaceutycznym zdominowanym przez duże sieci apteczne.

Zamówienia mogą być składane :

 

- poprzez  telemarketing

- za pomocą platformy internetowej IT Apteka**

- mailowo na adres firmy

 

 

 

Poza standardową ofertą zakupów oferujemy przystąpienie do pierwszej na rynku Sieci Aptek Niezależnych.

Będąc uczestnikami tego projektu zyskujecie Państwo doskonałą ofertę cenową na wiele podstawowych kategorii leków dobrze rotujących, dodatkowe wsparcie promocyjne w ramach obowiązującego prawa.

 

Współpraca z nami  w podstawowym zakresie jest  bezpłatna .

Umowy płatne przedstawiamy tylko  Aptekom, które deklarują zainteresowanie korzystaniem z platformy internetowej czy  oferty specjalnej dedykowanej aptekom sieciowym.

 

Wyżej wymienione działania to tylko część naszej aktywności.

Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać u naszych Przedstawicieli Farmaceutycznych oraz  poprzez kontakt z Telemarketingiem.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

*Wybrani producenci wyrażają zgodę na zakup oferowanych produktów tylko na podstawie raportów sprzedażowych przygotowanych przez dedykowaną firmę współpracującą z Sekretem Zdrowia od 2010 roku. Informacje przekazywane do Producenta dotyczą TYLKO jego sprzedaży. Warunkiem skorzystania z specjalnych promocji jest podpisanie umowy o współpracę z Sekretem Zdrowia. 

 

**IT Apteka – system oferowany przez Firmę IT Formed. Warunkiem skorzystania z platformy jest podpisanie umowy o współpracę z Sekretem Zdrowia. 

 

Zaufali nam