Sekret Zdrowia

Sekret Zdrowia

to Partner Tradycyjnych Aptek

Sekret Zdrowia

to profesjonalny kontakt z Aptekami

Sekret Zdrowia

to Twój Partner w biznesie

 

Dla Aptek

 

Pojedyncza apteka może dołączyć do typowej sieci aptek, tracąc jednak tym samym swoją niezależność, lub skorzystać z nowych form współpracy, które silnie wspierają działania apteki, zachowując przy tym jej indywidualność. Jako pierwszy na rynku dostrzegł ten trend Sekret Zdrowia, który wychodząc naprzeciw oczekiwaniom aptek i potrzebom rynku powołał do życia pierwszą w Polsce SIEĆ APTEK NIEZALEŻNYCH.

W odróżnieniu od tradycyjnych grup zakupowych aptek, Sekret Zdrowia jako partner elastycznie podchodzi do współpracy, dopasowuje ofertę do potrzeb i wspomaga apteki w rozwoju i osiąganiu postawionych celów oraz planów. Nie skupia się tylko na uzyskiwaniu wysokich rabatów, ale także oferuje duże wsparcie biznesowe dla apteki – m.in. pomoc w zakresie efektywnego zarządzania magazynem, opiekę prawną, wizualizację zewnętrzną i wewnętrzną, opiekę koordynatora, opiekę telemarketera, szkolenia itd.

Współpraca z Sekretem Zdrowia to szansa na rozwój każdej Apteki przy zachowaniu jej odrębności finansowej.

Jednym z naszych zadań jest umożliwić Aptekom zakup produktów leczniczych w atrakcyjnych warunkach bez konieczności budowania wysokich stanów magazynowych. Stawiamy więc na cenę, jakość produktów i dostępność.

Nasz wyspecjalizowany dział promocji i zakupu negocjuje w imieniu Sekret Zdrowia korzystne warunki rabatowe, które w całości przekazuje Aptekom, co pozwala im swobodnie funkcjonować w towarzystwie silnych aptek sieciowych.

Realizując naszą Misję przygotowaliśmy różne poziomy współpracy, w ramach których oferujemy szereg narzędzi marketingowo – sprzedażowych odpowiadających potrzebom rynkowym aptek. Naszą współpracę nie można nazwać sztampową bo zawsze potrzeby Partnera - Apteki są naszą wytyczną do wspólnej pracy na sukces.

 

KORZYŚCI dla Aptek płynące ze współpracy z Sekretem Zdrowia:
 • zachowanie suwerenności i niezależności Apteki
 • wzmocnienie marki Apteki,
 • brak konkurencji pomiędzy Aptekami współpracującymi,
 • pomoc w pozyskiwaniu nowych i utrzymaniu dotychczasowych pacjentów,
 • korzystanie z szerokiej oferty działań marketingowych i merchandisingowych,
 • dostęp do szerokiej oferty produktów kierowanej przez Producentów oraz hurtownie farmaceutyczne,
 • współpraca z hurtowniami prowadzącymi import równoległy,
 • udostępnienie elementów wizualizacji zewnętrznej Apteki,
 • wsparcie merytoryczne w postaci Informatora dla Farmaceuty,
 • szkolenia dla Aptek,
 • opieka reprezentanta Sekretu Zdrowia,
 • pomoc prawna w tematach dotyczących usług świadczonych przez Sekret Zdrowia.

Sekret Zdrowia dysponuje również własnym telemarketingiem, który umożliwia m. in. szybkie przekazywanie aktualnych ofert produktowych oraz bieżący dostęp do informacji na temat funkcjonowania Sekretu Zdrowia.

 

Chcesz wiedzieć więcej o zasadach współpracy i płynących z tego korzyści, jesteś zainteresowany rozpoczęciem z nami współpracy - wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy! Nasi Reprezentanci skontaktują się z Tobą i umówią na spotkanie w celu przedstawienia specjalnej dla Ciebie oferty.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI PRZEDSTAWICIELAMI:

 

WOJEWÓDŹTWO łÓDŹKIE

AGATA KRAWCZYK

TEL. 782 361 021

WOJEWÓDŹTWO ŚLĄSKIE

JOANNA JARCHEL

TEL. 695 333 081

WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE

MICHAŁ WOJCIECHOWSKI

TEL. 530 470 871

WOJEWÓDŹTWO DOLNOŚLĄSKIE

MICHAŁ LIZAK

TEL. 698 184 992

Formularz zgłoszeniowy / rejestracja

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do bieżących informacji dotyczących współpracy z Sekretem Zdrowia! Wypełnij poniższy formularz i wyślij go do nas.Zaufali nam